دوره جذابیت مردانه

تمای آنچه باید یک مرد بداند
تصویر شاخص

دوره جذابیت مردانه

در این دوره شما به طور کامل تمام جلسات موجود و منتشر شده برای جذابیت مردانه رو به صورت کامل دریافت می کنید.

شیوه و ترتیب گذراندن این دوره ها به ترتیب قرار داده شده در زیر است.

جلسات و دوره های آماده شده دوره جذابیت مردانه به شرح زیر است:

 1. دوره مبانی و اصول جذب زنان
 2. دوره اشتباهات جذب زنان
 3. دوره اعتماد به نفس در مردان
 4. دوره ذات مردانه در جذب زنان
 5. دوره سلطه مردانه در جذب و رابطه با زنان
 6. بلوغ و رفتار های بالغانه
 7. دوره شوخ طبعی در جذب زنان

اولین جلسه دوره مبانی و اصول جذب زنان است که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

مبانی و اصول جذب زنان

دوره مبانی و اصول جذب زنان | معیار های جذابیت برای خانوم ها

در دوره مبانی و اصول جذب زنان به عنوان اولین جلسه از دوره کامل جذابیت مردانه، در چند بخش به بررسی ویژگی های جذاب برای خانوم ها و درک روان خانم ها می پردازیم.

روان جذب زنان

در اولین بخش از دوره آموزش مبانی و اصول جذب خانوم ها، من بهتون آموزش میدم که روان یک زن در ابتدای زندگی اجتماعی به چه شکلی تربیت شده و معیار های جذابیت در دوران زندگی های قبیله ای رو براتون بررسی میکنم.

نظریه تکامل در جذب زنان

با استفاده از شاخه ای از علم روانشناسی به نام نظریه تکاملی، براتون دقیق مشخص میکنم که چرا یک سری معیار های برای خانم ها جذابه و یک سری ویژگی ها جذاب نیست. اصلا چه چیزی باعث که یک ویژگی، یک رفتار یک شخصیت برای خانم ها جذاب میشه و یک رفتار و شخصیت دیگه جذابی نمیشه.

روان زن رو به طور کامل و به طور منطقی براتون باز میکنم تا بتونید با درک درست روان زن مسیر خیلی راحت تری و برای جذب داشته باشید.

درک روان زنان برای جذب

مسلما انسان تا زمانی که به درک درستی از موضوع و مسئله خودش نرسه، نمیتونه راه حلی برای حل اون موضوع و یا مسئله داشته باشه.

به همین دلیل برای اینکه ما بتونیم به این سوال پاسخ بدیم که چطور برای زنان جذاب باشیم، نیاز داریم تا به طور کامل روان یک زن رو بشناسیم و درک کنیم.

آموزش اصول جذب زنان

در دوره مبانی و اصول جذب زنان من به طور کامل روان زنان رو براتون باز میکنم. بعد از این که معیار های جذابیت در دوران زندگی قبیله رو توضیح دادم و دلیل پیدایش هر ویژگی رو براتون آوردم که چه چیزی باعث میشه تا یک ویژگی یا رفتار برای یک خانم جذاب بشه، ویژگی ها و معیار های جذابیت در دوران مدرن امروزی رو هم بهتون به صورت کامل آموزش میدم.

اصول جذابیت

مسیر جذابیت برای خانم ها اصولی رو به همراه داره که برای جذابیت، باید این اصول رو رعایت کرد. مثل هر مسیری که قوانین خودشو داره و باید برای رسیدن به مقصد قوانین و اصول رو رعایت کرد، جذب کردن یک دختر هم اصولی و قواعدی داره که باید اون ها رو رعایت کنید.

اصول جذب زنان شامل:

 • مجموعه از صحبت ها
 • مجموعه ای رفتار ها
 • مجموعه از ویژگی ها

و موراد دیگه ای هستش که باید به طور کامل یاد بگیریم و از اون ها پیروی کنیم.

سرفصل های دوره مبانی و اصول جذب زنان

مهم ترین سرفصل های آموزشی این جلسه:

 • مبانی شخصیت جذاب مردانه برای خانم ها
 • بررسی لایه های ذهنی و فکری خانم ها
 • بررسی و آموزش معیار های جذابیت برای خانم ها در زندگی سنتی و بسیار دور
 • بررسی عوامل موثر در تغییر ناخودآگاه حوزه جذب زنان
 • آموزش و بررسی معیار های جذابیت در زندگی مدرن
 • آموزش اصول اصلی علم جذب زنان

در این جلسه ما از ابتدا عوامل و مردان جذاب برای خانم ها رو بررسی میکنم که بنا به چه دلایلی عده خاصی از مردان برای زنان جذاب بودند.

بعد از بررسی دقیق بخش جذب ذهن و روان زنان و رسیدن به درک درستی از ناخوداگاه زنان، عوامل، شاخص ها و معیار های جذابیت برای زنان در زندگی مدرن رو بهتون آموزش میدم.

ضمن اینکه در این جلسه به مهم ترین عوامل ذهنی که ما فکر میکنیم در این مسیر ضروری هستند یا نیاز هستند مثل:

 • پول
 • ماشین
 • خانه
 • و…

می پردازیم و به طور کامل پس از بررسی، پاسخ میدیم که چه عواملی موثر هستند، چه عوالی ضروری هستند و چه عوالی اصلا مهم نیستند.

بعد از جلسه مبانی و اصول جذب زنان و زمانی که ما به درک درستی از رفتار ذهنی خانوم ها و اصول جذب رسیدیم، در جلسه بعدی یعنی دوره اشتباهات جذب زنان به بررسی اشتباهات موجود در این حوزه و مسیر می پردازیم.

جلسه مبانی و اصول جذب زنان حاوی ۵ فایل صوتی است که به محض پرداخت در دسترس شما قرار میگیره. شما میتونید فایل های آموزش رو به صورت آنلاین گوش بدید. ضمنا امکان دانلود فایل ها وجود داره.

 

دومین جلسه دوره اشتباهات جذب زنان است که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

دوره اشتباهات جذب زنان | باید ها و نباید های جذب زنان

در دوره اشتباهات جذب زنان که دومین جلسه از دوره جذابیت مردانه است، من اشتباهات رایج موجود در جذب و رابطه رو که اکثر پسر ها با اون ها درگیر هستند و این اشتباهات رو مرتکب میشوند رو برای شما توضیح و آموزش میدم.

رایج ترین اشتباهات رابطه

مسلما اقداماتی در دوران جذب زنان و از طرفی در دوران رابطه وجود دارند که کاملا مرسوم هستند و قریب به ۹۰ درصد پسر ها فکر میکنند که با انجام این دسته از کار ها میتونند برای خودشون مسیر هموار تری رو ایجاد کنند.

اشتباه بزرگ تصوری رابطه

این خودش بزرگترین اشتباه در جذب زنان هستش که هر پسری میتونه به اون مرتکب بشه. چرا فکر می کنید که با انجام دادن برخی امور مثل:

 • کمک کردن
 • کار انجام دادن
 • خوب بودن
 • از دوستان دختر سوال کردند
 • درخواست کمک و ایجاد رابطه از افراد دیگر
 • صحبت کردن با دوستان در مورد رابطه
 • رفتار زنانه

و موارد دیگر برای دختران جذابه و باعث میشه که اون ها به شما جذب بشوند.

اشتباهات رایج در رابطه

به جرئت میتونم بهتون بگم که هر پسری، اگر فقط و فقط بدونه که:

 1. چه رفتاری
 2. چه تصوری
 3. چه رویکری

اشتباهه، این خودش باعث میشه که مسیر بسیار راحت تری رو برای جذب و حفط هر چه بهتر رابطه برای خودش بسازه. فراموش نکنید رایج ترین اشتباهات از تصورات اشتباه ما که توسط فیلم ها و داستان های به خورد ما دادن سرچشمه میگیره. تربیت اشتباهی که در دوران تحصیل، خانواده، دوستان و موارد دیگه ای که ناخودآگاه این اشتباهات رو برای ما خلق کردند.

اشتباهات رابطه عاطفی

متاسفانه اون دسته از عزیزانی که درگیری بیشتری با احساسات دارند، بیشتر در معرض انجام اشتباهات هستند. اگرچه که تاثیر تمامی اشتباهات بر روان و روح زن یکسان نیست، اما بعضی از اشتباهات حتی کم اثر ترین اونها میتونه نتایج ویرانگری رو در بر داشته باشه.

آموزش اشتباهات مردان در جذب و رابطه

در این دوره ما با بررسی کامل اشتباهات، باید ها و نباید های دوران جذب و رابطه برای مردان که بر گرفته از اصول جذب زنان است، در ابتدا این اشتباهات را شناسایی، ریشه این اشتباهات را پیدا و در کنار هم سعی میکنیم که این اشتباهات رفتاری، رویکردی و تصوری رو از خودمون دور و حذف کنیم.

اشتباهات رابطه بر اساس روان زنان

برای هر چه بهتر درک روان زنان در حوزه جذب، میتونید از دوره مبانی و اصول جذب زنان استفاده کنید. در این دوره با استفاده از نظریه تکاملی که علم سرشناس و به روز حوزه روانشناسی رفتاری است، روان زن رو بررسی کردیم و معیار های جذابیت برای زنان رو در زندگی سنتی و مدرن امروزی که در آن زندگی می کنیم رو آموزش دادم.

تا جایی که تونستم در کنار هر مورد از اشتباهاتی که خدمتتون آموزش میدم، مثال های عینی رو آوردم که در طول روز مدام با اون ها سرو کار داریم تا متوجه بشید که خیلی از کار هایی که ما به صورت روتین و روز مره انجام میدیم اشتباهه و تاثیر بسیار مخربی بر جذابیت ما داره.

اشتباهات رایج در جذب زنان

تصمیم بگیرید که این اشتباهات رایج در جذب زنان رو شناسایی کنید و برای همیشه از زندگی و شخصیتتون حذفشون کنید. من در کنارتون سعی میکنم تمام مطالب رو به صورت کاملا صریح و روان براتون آموزش بدم.

 

سومین جلسه دوره اعتماد به نفس در مردان است که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

دوره اعتماد به نفس در مردان

دوره اعتماد به نفس

در دوره اعتماد به نفس که سومین جلسه از دوره جذابیت مردانه است، به مهم ترین ویژی و معیار چذابیت برای خانم ها یعنی اعتماد به نفس پرداختم و به شما آموزش میدم.

حس اعتماد به نفس در مرد

مهم ترین موضوع همانند قبل اینه که ما تعریف درست و دقیقی از اعتماد به نفس رو بدونیم. من در این دوره به طور کامل اعتماد به نفس رو براتون تعریف و تفسیر کردم تا قبل از اینکه تلاش کنیم که چه حسی رو باید در خودمون به وجود بیاریم و ارتقا بدیم، معنی دقیقی از اعتماد به نفس رو یاد داشته باشیم.

ویژگی های اعتماد به نفس در مردان

بعد از اینکه ویژگی اعتماد به نفس رو براتون توضیح دادم و تعریف کردم، باید بهتون آموزش بدم که اعتماد به نفس در مرد دارای چه نوع ویژگی های هست، که با دیدن این ویژگی ها ما متوجه میشیم که فرد مورد نظر دارای اعتماد به نفس هست یا نه.

انواع اعتمادبه نفس

اعتماد به نفس از جنبه های گوناگونی بررسی میشه و شناخته میشه. به عنوان مثال ما اعتماد به نفس هایی مثل:

 • اعتماد به نفس کاری
 • اعتمادبه نفس اجتماعی
 • اعتماد به نفس شخصی

و انواع اعتماد به نفس های دیگه در داحل دوره اعتماد به نفس برای مردان به طور کامل آموزش دادم.

اقسام اعتماد به نفس

من در دوره ایجاد اعتماد به نفس، اعتماد به نفس در مردان و به دو دسته:

 1. اعتماد به نفس درونی
 2. اعتماد به نفس بیرونی

تقسیم کردم و با استفاده از اعتماد به نفس بیرونی، راهکاری رو ارائه دادم تا بتونید اعتماد به نفس درونیتون و ایجاد کنید و ارتقا بدید.

نگران نباشید! این راهکار من به این معنی نیست که شما حتما باید اعتماد به نفس بیرونی داشته باشید یا اعتماد به نفس بیرونی قوی ای داشته باشید تا بتونید که اعتماد به نفس درونی رو ایجاد و تقویت کنید. راهکار فوق العاده کاربردی رو ارائه دادم که به طور کامل میتونید عدم اعتماد به نفس خودتون رو درمان کنید.

عدم اعتماد به نفس در مردان

مسلما عدم اعتماد به نفس در یک مرد مشکلات زیادی رو برای اون مرد ایجاد میکنه. از عدم موفقیت در حوزه های کاری و شغلی گرفته تا ایجاد ارتباط به انسان های دیگه تماما به اعتماد به نفس یک فرد وابسته است.

مشکلات عدم اعتماد به نفس مردان

مشکلاتی که عدم اعتماد به نفس در انسان به وجود میاره غیر قابل کتمان و نادیده گرفتن هست. در حال حاضر که ارتباطات مهم ترین رکن زندگی هر فردیه، از اعتماد به نفس به عنوان مهم ترین عامل ایجاد یک رابطه بین دو نفر یاد میشه.

تخصص و هدف من که آموزش مردان برای جذب جنس مخالف هست، اعتماد به نفس نقش اساسی ای داره، به شکلی که اگر شخصی از این حس بهرمند نباشه با مشکلات خیلی جدی ای در ارتباط با جنس مخالف درگیر خواهد بود.

پررویی، غد بازی و اعتماد به نفس

گاها افرادی وجود دارند که سه حس:

 • غد بازی
 • پررویی
 • اعتماد به نفس

رو با هم اشتباه میگیرند. این سه حس جدا از خوب یا بد بودن آنها، کاملا از هم متفاوت هستند.

به صورت خیلی کلی غد بازی در مقابل حس اعتماد به نفس قرار میگیره، و افرادی که ادعای اعتماد به نفس دارند در واقع افرادی غد هستند که توهم اعتماد به نفس دارند. در این دوره به طور کامل در مورد ویژگی های افراد با اعتماد به نفس صحبت شده.

نتیجه بعد از گذراندن دوره اعتماد به نفس در مردان

شما در انتهای این دوره علاوه بر اینکه دانش کاملی از تعریف حس فوق العاده قدرتمند اعتماد به نفس دارید، با تمام ویژگی های یک مرد با اعتماد به نفس آشنا هستید و کافی است با تمرین و تکرار این ویژگی ها را در خود ایجاد و تقویت کنید.

علاوه بر موضوعات فوق، پس از گذراندن دوره اعتماد به نفس در مردان تمامی رفتار هایی که در یک مرد با اعتماد به نفس دیده نمیشد و نمیگنجد و به طور کامل مسلط هستید.

 

چهارمین جلسه دوره ذات مردانه در جذب زنان است که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

دوره ذات مردانه

دوره ذات مردانه در جذب زنان

در دوره ذات مردانه در جذب زنان که چهارمین جلسه از دوره کامل و اصولی جذب زنان به نام دوره جذابیت مردانه، به یکی از مهم ترین بخش جذاب در دوران جذب زنان پرداختیم.

مردانگی در جذب زنان

با توجه به شرایط و تربیت های نادرستی که در جامعه ما وجود داره و از طرفی مسیر اشتباهی که اکثر جوانان پسر ما در پیش دارند، کم کم شاهد این هستیم که بسیاری از:

 • ویژگی های مردانه
 • رفتار های مردانه
 • صفت های مردانه
 • حرف های مردانه
 • تصمیم های مردانه

در پسر ها و مرد ها دیده نمیشه و در مجموع مسیر اشتباهی رو در حال پیش رفتن هستند و ویژگی های ذات مردانه یکی از مهم ترین ویزگی های یک شخصیت آلفا، یک مرد آلفا است که باید تمامی این ویژگی های را در خود ایجاد و تقویت کنند.

ذات مردانه یک معیار قدرت برای مردان

ما در مقاله مبانی و اصول جذب زنان به طور  رایگانو کامل روان زن رو براتون باز کردیم و توضیح دادیم که معیار های جذاب برای زنان در هزاران سال پیش در زندگی های قبیله ای چه چیز هایی بودند که نظریه تکاملی که یکی از مهم ترین شاخه های علم روانشاسی در علوم دانشگاه های مطرح این روز هاست مهر تایید دانش مارو همراه داشت. با استفاده از همین علم روانشناسی تکاملی بهتون آموزش دادیم که روان زن دستخوش چه تغییراتی شد و در حال حاضر که در دنیای مدرن زندگی میکنیم معیار های جذابیت برای زنان چه چیز هایی هستند.

ویژگی های جذاب رفتاری مرد

در دوره ذات مردانه، ما به بررسی رفتار های شخصیتی، فکری، و عملی یک مرد جذاب از نگاه زن می پردازیم و بهتون آموزش میدیم که یک مرد جذاب، یک مرد آلفا باید دارای چه ویزگی های مردانه ای باشه.

این ویژگی های مردانه و رفتار های مردانه، انرژی مردانه شما برای زنان رو ایجاد میکنه و یک زن آلفا با جذب این انرژی مردانه، با دیدن این انرژی مردانه، که یکی از معیار های جذابیت در دنیای مردن برای خانم ها هست، به سمت مرد الفایی که این ویژگی ها رو داشته باشه تمایل پیدا میکنه.

مردانگی در برابر زنانگی

ویژگی های ذات مردانه که به طور کامل در دوره ذات مردانه آموزش میدیم رو با مردانگی اشتباه نگیرید. مردانگی به معنای مروت، بزرگی، مردانگی کردن است در صورتی که ویژگی های ذات مردانه شامل یک سری رفتار ها و  ویژگی های است که باید در یک فرد به وجود بیاد و تقویت بشه تا اون مرد یا پسر بتونه انرژی مردانه رو در خودش ایجاد و به افرادی که باهاشون در ارتباط هست منتقل کنه.

اعتماد به نفس مهم ترین ویژگی یک مرد آلفا

مطمئنا یکی از مهم ترین ویژگی یک مرد آلفا، یک مرد واقعی، اعتماد به نفس اون مرده. ما در دوره اعتماد به نفس در مردان به طور کامل راجب این ویژگی قدرت یعنی حس اعتماد به نفس صحبت کردیم و آموزش ایجاد این و تقویت اون رو بهتون آموزش دادم. ضمنا ویژگی های یک فردی که این حس و داره رو آموزش دادم و تقاوت این حس با غد بازی، خود برتر بینی و… و هم آموزش دادم.

سرفصل های دوره ذات مردانه در جذب زنان

در اولین بخش دوره ذات مردانه ما به بررسی این ویژگی های می پردازیم و تعریف دقیقی از این ویژگی ها رو براتون داریم تا این ویژگی های ذات مردانه رو با مردگونگی و مردانگی و مفاهیمی از این قبیل اشتباه نگیرید.

بعد از آن ویژگی های این معیار قدرت یعنی ذات مردانه رو بهتون آموزش میدیم که با ایجاد این ویژگی های در خودتون میتونید ذات مردانه رو در خودتون ایجاد کنید و انرژی مردانه رو در جذب زنان به شکل کامل داشته باشید.

از مهم ترین ویژگی هایی که در دوره ذات مردانه بهتون آموزش میدم میتونم به:

 • غیرت
 • سلطه
 • ویژگی های شخصیتی مرد آلفا
 • رفتار های یک مرد در برابر شرایط مختلف
 • کنترل رفتار

و موارد دیگه اشاره کنم که به طور کامل این ویژگی ها رو براتون آموزش میدم.

نتیجه گذراندن دوره ذات مردانه در جذب زنان

بعد از گذراندن این دوره، به طور کامل نیاز شما به انرژی مردانه، رفتار ها و ویژگی های مردانه که نشان از قدرت و اصالت یک مرد آلفا دارند، به طور کامل پاسخ داده می شود و دیگر به دوره ی دیگری برای تقویت ویژگی های مردانه در خودتان ندارید. ضمن اینکه برای نتیجه گیری ۱۰۰ درصدی نیاز است که با استفاده از دوره مبانی و اصول جذب زنان با روان زنان آشنا و بر آن تسلط پیدا کنید.

 

پنجمین جلسه دوره سلطه مردانه در جذب زنان ست که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

دوره سلطه مردانه

دوره سلطه مردانه در جذب زنان

 

ششمین جلسه بلوغ و رفتار های بالغانه  است که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

دوره بلوغ و رفتار های بالغانه

دوره بلوغ و رفتار های بالغانه

 

هفتمین جلسه دوره شوخ طبعی در جذب زنان  است که توضیحات مربوط به این دوره رو میتونید در زیر مشاهده کنید.

دوره شوخ طبعی در جذب زنان

دوره شوخ طبعی در جذب زنان

در پیج اینستاگرام Real Attractive میتونید از دوره رایگان آموزش مبانی و اصول جذب زنان در پست های مختلف استفاده کنید.

تصمیم بگیرید که برای همیشه به شخصیت جذاب مرد واقعی برگردید تا بتونید روی هر دختری که دست میزارید به دستش بیارید. من در کنارتون سعی میکنم تمام مطالب رو به صورت کاملا صریح و روان براتون آموزش بدم.

فراموش نکن اگر تصمیم به تغییر بگیری، تا اخرش باهاتم.

حتما نظرت و سوالت رو در مورد این دوره برای من در نظرات این صفحه یادداشت کن.

فایل اول مبانی و اصول جذب زنان - 38 مگابایت

27دقیقه

فایل دوم مبانی و اصول جذب زنان - 33 مگابایت

23دقیقه

فایل سوم مبانی و اصول جذب زنان - 38 مگابایت

27دقیقه

فایل چهارم مبانی و اصول جذب زنان - 34 مگابایت

24دقیقه

فایل پنجم مبانی و اصول جذب زنان - 38 مگابایت

17دقیقه

فایل اول اشتباهات جذب زنان - 44 مگابایت

31دقیقه

فایل دوم اشتباهات جذب زنان - 45 مگابایت

32دقیقه

فایل سوم اشتباهات جذب زنان - 41 مگابایت

29دقیقه

فایل چهارم اشتباهات جذب زنان - 53 مگابایت

38دقیقه

فایل اول اعتماد به نفس در مردان - 56 مگابایت

15دقیقه

فایل دوم اعتماد به نفس در مردان - 45 مگابایت

12دقیقه

فایل سوم اعتماد به نفس در مردان - 40 مگابایت

10دقیقه

فایل چهارم اعتماد به نفس در مردان - 52 مگابایت

14دقیقه

فایل پنجم اعتماد به نفس در مردان - 42 مگابایت

11دقیقه

فایل ششم اعتماد به نفس در مردان - 45 مگابایت

12دقیقه

فایل هفتم اعتماد به نفس در مردان - 40 مگابایت

10دقیقه

فایل اول دوره ذات مردانه - 22 مگابایت

16دقیقه

فایل دوم دوره ذات مردانه - 20 مگابایت

14دقیقه

فایل سوم دوره ذات مردانه - 21 مگابایت

15دقیقه

فایل چهارم دوره ذات مردانه - 27 مگابایت

20دقیقه

فایل اول دوره سلطه مردانه - 20 مگابایت

14دقیقه

فایل دوم دوره سلطه مردانه - 20 مگابایت

14دقیقه

فایل سوم دوره سلطه مردانه - 19 مگابایت

13دقیقه

فایل چهارم دوره سلطه مردانه - 21 مگابایت

15دقیقه

فایل پنجم دوره سلطه مردانه - 17 مگابایت

13دقیقه

فایل اول دوره بلوغ در جذب زنان - 23 مگابایت

17دقیقه

فایل دوم دوره بلوغ در جذب زنان - 22 مگابایت

16دقیقه

فایل سوم دوره بلوغ در جذب زنان - 23 مگابایت

17دقیقه

فایل چهارم دوره بلوغ در جذب زنان - 21 مگابایت

15دقیقه

فایل پنجم دوره بلوغ در جذب زنان - 21 مگابایت

15دقیقه

فایل ششم دوره بلوغ در جذب زنان - 4 مگابایت

3دقیقه

فایل اول دوره شوخ طبعی - 22 مگابایت

16دقیقه

فایل دوم دوره شوخ طبعی - 22 مگابایت

16دقیقه

فایل سوم دوره شوخ طبعی - 21 مگابایت

15دقیقه

فایل چهارم دوره شوخ طبعی - 22 مگابایت

16دقیقه
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 3
امتیاز کلی : 5.0
پیشنهاد شده توسط : 2 کاربر
بر اساس 3 فروش
2
0
0
0
0
 1. محسن احدی

  در تاریخ

  پاسخ

  داداش دمت گرم
  اینقدر خوب توضیح دادی که هر چی بگم کم گفتم. من راضی ام ازت

 2. مهدی فاضلی

  در تاریخ

  دانشجو
  پاسخ

  دوره فوق العاده بود دستت درد نکنه آقا رضا

  • مدیر فنی

   در تاریخ

   دانشجو
   پاسخ

   خوشحالم که پیشرفت کردی. تمرین و فراموش نکن

 3. مهدی فاضلی

  در تاریخ

  دانشجو
  پاسخ

  چرا دوره زبان بدن و بازی های روانی توش نیست؟

  • مدیر فنی

   در تاریخ

   دانشجو
   پاسخ

   انشالله تا یک الی دو هفته اینده قرار داده میشه.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت:

800,000 تومان

در دوره جذابیت مردانه به طور کامل تمام جلسات منتشر شده از دوره کامل جذابیت رو آموزش میبینید تا بدون مشکل بتونید جذب رو انجام بدید و به دختر مورد علاقتون برسید.

امتیاز 5 از 2 رای
مدت دوره: 11:40ساعتتاریخ انتشار: 28 بهمن 1399آخرین بروزرسانی: 25 تیر 1400
قوانین و مزایای استفاده

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • فعال‌سازی آنی لینک دانلود، پس از ثبت سفارش
 • تنها مرجع تهیه دوره های جذابیت مردانه
مدرس

Real Attractive

قیمت:

800,000 تومان