0
09399297820

مبانی و اصول جذب زنان | قسمت دوم

در مبانی و اصول جذب زنان | قسمت دوم که قسمت پایانی هم هست، ادامه موضوع جذب زنان رو آموزش میدم.

حتما قسمت اول آموزش مبانی و اصول جذب زنان رو قبل از این مقاله مطالعه کنید.

متوجه شدیم که توی زندگیه قبیله ای، بودن در کنار یک مرد قوی، درکنار یک فرد قدرتمند باعث میشد که اون زن، اون زندگی، اون نسل بقای بیشتری داشته باشه. به همین دلیل رفته رفته خانم ها متوجه شدن که اگر در کنار یک مرد قوی قرار بگیرند، در کنار یک قبیله ی قوی باشند، طول عمر بیشتری پیدا میکنند.

ویژگی های غیر جذاب برای خانم ها

از طرف دیگه در مقابل ویژگی هایی که باعث بقا می بودند، ویژگی هایی هم وجود دارند که مانع بقا بودند.

مثلا ویژگی های هنری ویژگی های علمی به عنوان مثال فردی که به شعر به علومی مثل ریاضی فلسفه نجوم و اینطور مسایل علاقه پیدا میکرد نسبت به یک فرد جنگجو توی زندگی قبیله ای بقای کمتری داشت.

دلیلیش هم این بود که چون اگر جنگی میشد، اگر حیوان درنده ای حمله میکرد، خب مسلما اون مرد قوی برنده میشد. اون میتونست دفاع کنه میتونست بجنگه.

اهمیت قدرت یک مرد

طبعا کسی که در کنار اون فرد جنگجو قرار بگیره و وجود داشته باشه بقای بیشتری داره نسبت به کسی که در کنار او فرد هنری وجود داره.

بنابراین زن هایی که با این مرد ها بودن که بقای بیشتری داشتن، طول عمر بیشتری پیدا میکردن نسلشون بیشتر رشد میکرد. به عبارتی زن هایی که به این نوع مرد ها تمایل داشتن، تمایل داشتن که با این مردها ارتباط بیشتری هم بگیرند.

با گذشت زمان این ویژگی که به مرد قویتر، رئیس تر البته توی این زندگیه قبیله ای تمایل بیشتری داشتن درخانم ها شکل گرفته و رفته رفته این نوع خانم ها به دلیل طول عمر طولانی نسبت به خانم ها که این تمایل را نداشتن در جامعه زندگیه قبیله ای بیشتر شدن.

معیار های جذابیت در زندگی مدرن

اما حالا توی دوران خودمون رو نگاه کنیم توی زندگی که الان داریم تو دنیای مدرنی که الان وجود داره برسی کنیم ببنید هر کسی که جنگجو بوده قدرتمند بوده یا رئیس قبیله بوده الان توی زندگیه مدرنی چه جایگاهی و وضعیتی دارند؟ این موضوع مهمی در جذب زنان هستش.

این افراد جایگاه بالاشون و از دست دادن و تقریبا قشر پایین جامعه رو پوشش میدن. همون افراد قدرتمند همون افراد با نفوذ و رئیس تو زندگیه قبیله ای دیگه الان توی زندگیه مدرن محبوبیتی ندارند.

جالب اینجاست که افرادی که شخصیت های علمی، هنری و غیر خشونت طلب داشتند که در زندگی قبیله ای جایگاهی نداشتند، امروزه در زندگی مدرن جایگاه بالایی دارند و روز به روز ارزش و احترامشون بیشتر از قبل میشه.

تقریبا میتونیم بگیم که برعکس شده همه چیز. توی زندگی مدرن افرادی که به دنبال جنگ و دعوا خشونت طلب بودن دیگه جایی جز زندان و مکان های از این دست براشون وجود نداشت. اما توی زندگیه قبیله ای برعکس این موضوع بود. ادم های جنگی و پر زور که شخصیت بالایی داشتن، رفته رفته با روی کار اومدن افرادی که شخصیت اروم تری دارند مثل هنرمندان و دانشمندان، کم کم اون روحیه ی خشونت طلب، جنگ طلب از نسل ها و جامعه ها کمرنگ شدند و جامعه با مردایی گسترش پیدا کرد که روجیه جنگجو بودن، قدرتمند بودن رئیس بودن رو هم کم داشتن و گاها نداشتند.

اما درحین این پرسه ویزگی های زندگیه قبیله ای در روان زن ها باقی موند.

ویژگی های جذاب برای زنان

در زندگی مدرن، زن ها همچنان تمایل داشتند با مرد هایی باشند که توی زندگیه قبیله ای باعث بقا میشد ولی  تو زندگیه مدرن باعث بقا نمیشد.

چه چیزی باعث شد تا مرد ها درزندگی مدرن اون حس خشونت، اون حس قدرت رو از دست بدند؟

 • آموزش ها
 • تربیت های اشتباه
 • سیستم های اموزشی غلط
 • فیلم ها
 • داستان ها
 • کتاب ها

تمامی این موارد دست به دست هم دادن و اون ویژگی هایی که توی زندگی قبیله ای برای زنان جذاب بودند از بین ببرند. چرا جذاب بود چون عامل بقا بود چون عامل زندگیه بیشتر بود، زندگیه طولانی تر بود.

تویه زندگیه قبیله ای تربیت خیلی اثر گذار نبود. و توی زندگی مدرن تریبیت اشتباه وجود داره. من براتون مدرسه رو مثال میزنم. تو زندگیه مدرن تو مدرسه تا مشکلی پیش میومد یکی میزد زیر گوشمون به سرعت میرفتیم پیش ناظم مدرسه و خودمون کاری نمیکردیم. نباید میکردیم. اقای ناظم فلانی ما رو زد اقای ناظم اینطوری شد، فلانی اونطوری شد.

ولی توی زندگیه قبیله ای ناظمی درکار نبود. کسی کسی رو میزد دعوا میشد. همه دور هم جمع میشدن که کی کی و میزنه. به خاطره همینه که روحیات جنگجو بودن رئیس بودن روحیه های جذاب توی زندگی قبیله ای رو در ما سرکوب کردن بدون اینکه متوجه بشیم.

چه چیز های تقویت میشد مودب بودن، ادم با اخلاق بودن تو روحیه ها و اخلاقیات ها تقویت میشد در حالی که همچنان روان زن تویه زندگیه قبیله ای مونده بود و مردی با این ویژگی های مودب براشون جذابیتی نداشت. به همین دلیل مد ها در جذب زنان ناموفق بودند.

نظریه تکامل

گفتم بهتون روان زن هزاران سال طول میکشه تا دچار تغیر بشه. این موضوع در روان زن ها باقی مونده بنابراین  نتیجه این شد که تعداد کثیری از ادم ها با ویژگی های مودب تو کل دنیا که انسان های بسیار بسیار خوبی هم هستن، موفقیت های کاریه خوبی هم دارند، اعتماد به نفس خوبی هم دارن، توانای های اجتمای خوبی هم بلدن مثل سخنرانی کردن مثل مربی بودن و مواردی از این قبیل … این نوع مرد ها برای خانم هامون جذاب نیستند.

به همین دلیل با هر اقدامی که به سمت دختر میرفتند رد میشدن اعتماد به نفسشون رو از دست میدادن و با یک سری از فرضیه ها و تفکرات و درس های اشتباه مثل این که به عنوان مثال اگر کسی رو میخوای باید احساست رو ثابت کنی یا باید صبر کنی یا تلاش نباید بکنی و از این طور چیز ها که در فیلم هال و داستان ها و کتاب ها به ذهن ما القا شده اند باعث میشدن که با گذشت چندین سال از عمر همچنان در در جذب جنس مخالف دستاوردی نداشته باشند.

یا نمیتونستن که جذب کنند و اگر جذب میکردن نمیتونستن رابطه رو حفظ کنند.

نکته قابل توجه چیه؟

این که دوستان، زنان در دوران قبیله ای به سمت شخصی جذب میشدن که بهتره بگم تمایلی داشتن با کسی باشن که بقای اون ها رو تضمین کنن، قدرت داشته باشه، رئیس قبیله باشه، جنگجو باشه، زور زیادی داشته باشه، رجز خوان خوبی باشه.

قدرت، معیار جذاب مرد

همه ی این موارد توی یک کلمه خلاصه میشه بچه ها، معیار های قدرت رو داشته باشه. معیار های قدرت برای خانم های جذابه.

همون طور که گفتم بهتون توی چند هزار سال زندگی، روان مرد ها دچار تغیر شد و اون سبک زندگی توی مواردی که توی زندگی قبیله ای مصداق قدرت بود و کنار گذاشت. اما زن ها همچنان به مردی تمایل دارن که معیار های قدرت رو داشته باشه.

معیار های قدرت توی زندگیه قبیله ای چه چیز هایی بود؟ پر زور بودن، رئیس قبیله بودن، جنگجو بودن، رجز خوان خوبی بودن از این قبیل.

از اون طرف تو زندگی مدرن چیه؟ اینجاست که متوجه میشیم که مردانی که علاوه بر زندگیه خوب، اخلاق خوب، رفتار خوب موقیت اجتماعی خوب کسانی که پولدارن، دختر هارو دوست دارن و صحبت میکنن و صدمه نمیزنند و سو استفاده نمیکنند، صادق هستن اما نتیجه ی مورد نظرشون ندارن.

با کسی دوست دارند وارد رابطه نمیشن دختری که میخوان رو بدست نمیارن. الان متوجه میشید که چرا زنان به این ها جذب نمیشن چون معیار قدرتی توی این افراد نمیبینن.

من میخوام کامل این معیار های قدرت و ویژگی های جذاب  یک مرد واقعی که ازش فاصله گرفتیم رو بهتون اموزش بدم و با ایجاد این ویژگی و معیار ها، با تقویت اون ها بتونید به شخصیت مرد واقعی برگردید.

فراموش نکنید ما داریم کنار هم سعی میکنیم که به شخصیت واقعی و درستی که باید باشیم برگردیم نه به یک شخصیت جدید و خاص تبدیل بشیم که برای دختر ها جذاب باشیم.

شخصیت مرد جذاب

شخصیت مرد توی دنیای مدرن به هیچ عنوان برای یک زن جذاب نیست. چرا چون قدرت نداره و باید شما برای موفقیت توی زندگی خودتون به شخصیت کامل مرد واقعی برگردید.

چرا میگم زندگی چون در ادامه و اموزش هایی که براتون دارم، بهتون میگم که چطور این مسائلی که بهتون میگم تو تمام مسائل زندگیتون تاثیر داره نه تنها جذب زنان و ارتباط جنس مخالف توی تمام حوضه های زندگیتون احساس میکنید که افراد جور دیگه ای روی شما حساب می کنند. احساس می کنید که افراد جور دیگه ای باهاتون رفتار میکنن.

موفقیت های شغلیتون رو احساس میکنید. پس برگشتن به روحیه ی واقعی خودتون یک امر الزامیه!

معما چون حل شود اسان شود.

ما الان دیگه میدونیم که روان زن چه طور شکل گرفته، چطور رفتار میکنه، یک زن به سمت مردی جذب میشه که معیار های قدرت، معیار های اون رئیس اون قبیله رو داشته باشه. اما ما که توی زندگیه قبیله ای زندگی نمیکنیم که تو جنگ تو حمله ی حیوان و اینطور چیز ها قدرتمون رو نشون بدیم.

پس باید ببینیم معیار های قدرت، معیار های رئیس قبیله بودن توی زندگی مدرن چه چیزهایی هستند تا بتونیم در جذب زنان بدون مشکل پیش بریم.

دوره جذابیت مردانه

با استفاده از دوره مبانی و اصول جذب زنان، روان زنان رو به طور کامل یاد میگیرید و متوجه میشید که چه ویژگی هایی برای زنان در دنبای مدرن جذاب هستند و از چه ویژگی هایی باید دوری کنید.

مهم ترین مسائل در دوره جذب، شناخت و دوری از اشتباهات جذب هستش. در دوره اشتباهات جذب زنان، به طور کامل تمام اشتباهات روان زنان رو بهتون آموزش میدم تا بتونید از اشتباهات در دوران جذب زنان دوری کنید.

من در داخل دوره جذابیت مردانه تمام ویژگی های جذاب در زندگی مدرن رو به شما به صورت کامل آموزش دادم و شما میتونید به شخصیت کامل مردانه خودتون برگردید.

همچنین شیوه نشان دادن این ویژگی ها رو هم آموزش دادم که چطور در قالب قدرت، ویژگی های خودتون رو به نمایش بذارید. و جذب زنان رو با موفقیت اشته باشید.

برای آموزش رایگان جذب زنان و راز های جذابیت به صورت رایگان حتما پیج اینستاگرام Real Attractive رو دنبال کنید.

اگر سوال و نظری داشتید حتما برای من بنویسید.

دیدگاه کاربران
 • کسری 14 اسف 1399

  ممنون از مقاله خوبتون.
  داخل دوره ها هم به خوبی توضیح داده شده؟

  • مدیر فنی 24 اسف 1399

   بسیار کامل تر و جامع تر به همراه مثال های زیاد توضیح داده شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *