0
09399297820

مبانی و اصول جذب زنان | قسمت اول

تو این مقاله مبانی و اصول جذب زنان رو خدمتتون آموزش میدم. – قسمت اول

اصول جذب زنان چیست؟

میخوام راجب یک موضوعی باهاتون صحبت کنم که موضوع خیلی مهمی توی علم جذب زنان هستش.
من با یک سوال شروع می کنم.
چرا وقتی که شما میخواید یک دختر و جذب کنید تمام احساساتتون رو نشون میدید علایقتون رو نشون میدید بهش، ثابت میکنید که دوسش دارید حستون رو بهش میگید و باتمام این تفاسیر، اون شخص هیچ تمایلی به بودن با شما، به ایجاد رابطه با شما نشون نمیده، حتی به یک شخص دیگه ای هم جذب میشه؟

این راه جذب زنان نیست!

ما در تمامی فیلم ها و داستان و ها و کتاب ها اینطور دیدیم و یاد گرفتیم که مردی یک دختر رو دوست داره و به صورت کاملا صادقانه احساسش رو مطرح میکنه و با هم رابطه موفقی رو شکل میدن. مگر یاد نگرفتیم که برای هر مردی زنی وجود داره و برای هر زنی یک مردی وجود داره؟

پس چرا تو واقعیت از این خبر ها نیست؟ چرا بر خلاف تمامی داستان و فیلم ها اصول اخلاقی هایی که وجود داره، جذب زنان به شدت سخته و در مراحلی حتی نشدنیه؟ من که احساس لازم رو دارم، صداقت لازم رو دارم، زندگی خوبی هم دارم. مستقل هستم روی پای خودم ایستادم. اما چرا وقتی به سمت یک دختر میرم پس زده میشم.

چرا همه ی پسرهایی که صادقانه و خالصانه میان احساسشون رو با طرف مقابلشون در میون میزارن به اون دختری که دوست دارن نمیرسند؟

اشتباهات جذب زنان

تو مقاله اصول جذب زنان این سوالات رو پاسخ میدم.

دلیلش این که ما درک درستی از روان یک زن نداریم بچه ها و ذهنمون رو با یک مشت حرف و داستان های بی اساس و فیلم و سریال هایی که میبینیم، که تمامی اون ها صرفا برای سرگرمی کردن ما و جذاب بودن برای ما اماده شدند پر کردیم.

اصول جذب زنان

چرا من میگم باید اصول و مبانی روان زن رو به خوبی یاد بگیرید و به درک درستی از این موضوع برسید؟

وقتی شما به این درجه برسید دیگه براتون این عجیب غریب نیست که چرا یک دختر به شما جذب نمیشه، این که چرا وقتی شما به یک دختر ابراز علاقه میکنید به جای این که به سمت شما بیاد از شما فاصله میگیره.

دیگه براتون مشخصه چه رفتاری یک دخترو جذب میکنه و چه رفتاری یک دختر و دفع میکنه.

تمام این هارو میفهمید متوجه میشید.

روانشناسی تکاملی

برای این که اصول و مبانی زن و آموزش بدم خدمتتون لازمه که راجب یک بخش از علم روان شناسی به نام روان شناسی تکاملی باهاتون صحبت کنم.

روان شناسی تکاملی در رابطه با این موضوع صحبت می کنه که هر ویژگی که تو یک موجود زنده شکل بگیره، در جهت بقای اون موجوده، در جهت رشد بیشتر اون موجود شکل گرفته.

به عنوان مثال این که گیاهان به سمت نور رشد میکنند، این یک ویژگی که درجهت بقای بیشتر اون هاست.

حالا این ویژگی میتونه رفتاری باشه ژنتیکی باشه ذهنی باشه هرنوع ویژگی میتونه باشه.

اگر بخوام ژنتیکی براتون مثال بزنم در نسل های دور ما یک جهش ژنتیکی باعث میشه یک نسل از فرزندان قوی تر متولد بشن و در اون نسل نسبت به نسل های دیگه طول عمر بیشتری داشته باشن. به خاطر همین رفته رفته میبینیم که اون نسلی که تغیر ژنتیکی رو نداشتند کمتر رشد کردن و کم کم نسلشون از بین میره.

نظریه ی تکامل به صورت کلی و خلاصه این تعریف رو داره.

نظریه تکاملی و اصول جذب زنان

توی انسان ها هم این ویژگی ها وجود دارند. هر ویژگی روانشناختی که در یک انسان به وجود میاد در جهت تکامل و بقای بیشتر انسانه این ویژگی هایی که میگم بهتون چندین هزار سال طول میکشه، چندین هزار سال زمان میبره تا شکل بگیره. این طور نیست که بگیم بعد از گذشت چند سال، بعد از گذشت دهه های مختلف در یک نسل ایجاد شده و به ثبات رسیده.

اما این نظریه ی تکاملی چی ارتباطی به موضوعی که ما داریم باهاش صحبت میکنیم داره؟

ببینین بچه ها برای اینکه ارتباط موضوع اصول جذب زنان رو با نظریه تکاملی خدمتتون بگم و روان یک زن و براتون باز کنم باید برگردم به چندین هزار سال قبل زمانی که زندگی ما به صورت زندگی قبیله ای بوده. باید بهتون بگم اون قسمت از روان ما، ذهن ما که مربوط به حوزه ی جذب بوده برمیگرده به همون دوران زندگی قبیله ای.

این چه معنی میده؟ به این معنیه که ویژگی هایی که در روان یک زن شکل گرفته به دلیل این که چندین هزار سال بصورت قبیله ای زندگی کرده به همین دلیل متناسب با زندگیه قبیله هستش.

از جمله موضوعی که ما داریم راجبش صحبت میکنیم یعنی جذب زنان!

  • توی زندگیه قبیله ای چه کسی بقا داشت به نظرتون؟
  • چه نسلی بقا پیدا میکرد؟
  • چه شخصی بقا پیدا میکرد؟

مسلما مردی که قوی بود، مردی که هیکل بود، مردی که جنگجو بود، مردی که رئیس قبیله بود، مردی که زبان خوبی داشت و میتونست رجز خوانی کنه، میتونست سخنرانی خوبی کنه و میتونست ارتباط خوبی بگیره.

چرا این نوع افراد بقای بیشتری پیدا میکردند؟

چون اگر یک زن با یک مرد قوی می بود. یا با یک فرد مهم مثل رئیس قبیله می بود مسلما امکان بقای بیشتری داشت. یعنی با استفاد از نظریه تکاملی این ویژگی بودن با یک مرد قوی، بودن با یک مرد رئیس، باعث بقای اون خانم میشه.

ویژگیه بودن با یک مرد قوی یا با یک مرد مهم مثل رئیس قبیله یکی از اون ویژگی هایی که در راستای بقاست.

نتیجه گیری قسمت اول مبانی و آموزش جذب زنان

تا اینجای کار راجبه موضوعات زیر صحبت کردیم.

متوجه شدیم که توی زندگیه قبیله ای بودن در کنار یک مرد قوی، درکنار یک فرد قدرتمند باعث میشد که اون زن، اون زندگی، اون نسل بقای بیشتری داشته باشه.

به همین دلیل رفته رفته خانم ها متوجه شدن که اگر در کنار یک مرد قوی قرار بگیرند، در کنار یک قبیله ی قوی باشند طول عمر بیشتری پیدا میکنند.

در قسمت دوم این مقاله مسیری که با گذشت زمان روان زنان طی کردند رو بهتون آموزش میدم.

ضمنا من در دوره مبانی و اصول جذب زنان به طور کامل راجب قواعدی که در جذب زنان وجود داره صحبت کردم و آموزش دادم. شما میتونید با استفاده از این آموزش به شکل کامل روان زن رو درک کنید و بشناسید.

برای آموزش رایگان جذب زنان و راز های جذابیت به صورت رایگان حتما پیج اینستاگرام Real Attractive رو دنبال کنید.

اگر سوال و نظری داشتید حتما برای من بنویسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *